Kategorie
Uncategorized

Jak wybrać pizzerie na Żoliborzu?

Każdy lubi smacznie najeść się do syta, ponieważ jedzenie nie jest dla nas wyłącznie koniecznością, ale powinno stanowić przyjemność – co interesujące, wtedy organizm lepiej przyswaja składniki pożywienia. Nieprzypadkowo pizza jest tak uwielbianym na całym świecie posiłkiem, jednak trzeba wiedzieć, jak ją odpowiednio przygotować. Szukasz dobrej pizzy, mieszkasz na Żoliborzu? Zamów od nas, a nie pożałujesz!

Warszawa Pizza – Żoliborz

Nieważne, jaką dzielnicę zamieszkujesz – Ochotę, Mokotów, Wolę czy Żoliborz – pizza zawsze jest doskonałym i przede wszystkim dostępnym pomysłem na sycący posiłek. Dlaczego w takim razie warto wybrać naszą ofertę? Wyróżniamy się na tle innych miejsc pod wieloma względami – przede wszystkim stawiamy na jakość, ale domyślamy się, że większość restauracji wspomnianą jakością się szczyci, choć w praktyce może być różnie. Korzystamy z oryginalnych włoskich składników, dzięki czemu nasze pizze smakują tak, jak we Włoszech. Chodzi zarówno o pomidory, mąkę, oliwę oraz inne dodatki. Doskonały smak potraw to nie wszystko, ponieważ ponadto dbamy o świeżość składników.

Pizza – Warszawa Żoliborz – ciekawe kompozycje

Dobra pizza wymaga precyzyjnie wykonanego ciasta oraz idealnego czasu w piecu – wyciągnięta zbyt wcześnie nie będzie dostatecznie chrupiąca, a zbyt późno może się przypalić. Aromatyczne sosy i wiedza pizzermanów to nie wszystko, ponieważ wyróżniamy się także interesującymi kompozycjami. Można u nas zjeść pizzę, której nie znajdziesz w innym lokalu! To między innymi Żebro BBQ (z sosem BBQ i wolno gotowanymi żeberkami) czy Sztos (z peklowaną w papryce słoniną i ogórkiem kiszonym).

Żoliborz Pizza – zapraszamy do lokalu

Zachęcamy nie tylko do zamawiania na wynos, ale też odwiedzin w naszym lokalu. Wyróżnić nas może rodzinna atmosfera – nie jesteśmy sieciówką czy ogromną restauracją, a klasyczną pizzerią, na modłę tych tradycyjnych, włoskich. Chętnie doradzimy w wyborze pizzy i przygotujemy smakowity obiad bądź kolację dla Ciebie.

W naszym lokalu na ciekawe doświadczenia mogą liczyć również miłośnicy piwa rzemieślniczego, ponieważ dysponujemy ośmioma kranami z piwami kraftowymi, ale to nie wszystko, ponieważ ponadto mamy około 50 gatunków piwa w butelkach. Dla miłośników klasycznych włoskich bąbelków oferujemy natomiast rześkie Prosecco. Mamy też białe Pinot Grigio i czerwone Primitivo. W okresie letnim zachęcamy gości do korzystania z naszego ogródka – nie ma to jak smaczna pizza na powietrzu!

Pizza Żoliborz – dobry smak

Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego kupujemy wyłącznie najlepsze składniki. Nieprzypadkowo tak wiele osób docenia nas za smak pizzy. Ciasto jest chrupiące, a składniki świeże. Chętnie dopasujemy się też do dodatkowych wymagań. Możemy (zwłaszcza latem) zarezerwować stolik, stworzyć specjalne zamówienie itd. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Już teraz skontaktuj się z nami i spróbuj smakowitej pizzy z włoskich składników! Znajdziesz ją pod tym linkiem: http://pizzapodpalma.pl/menu/