Kategorie
Uncategorized

Które perfumy mają feromony?

Pożycie seksualne jest niezwykle istotne. Pary, które sprawdzają się w łóżku odnajdują się też na każdej innej płaszczyźnie. Niestety, często zmęczenie oraz natłok obowiązków sprawia, że po zakończeniu dnia w pracy czy na uczelni apetyt na seks maleje. Należy jednak pamiętać, że istnieją sposoby, by nawet po trudnym dniu nadal mieć apetyt na seks.

Jak sprawić by Twoja partnerka chciała uprawiać z Tobą seks pomimo zmęczenia?

Być może już wielokrotnie spotkałeś się z sytuacją, że partnerka odmawia Ci seksu. Zastanawiasz się co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, bo wiesz, że wciąż jesteś dla niej istotny. Myślisz nad tym jak sprawić, by Wasza relacja była lepsza, gdyż zauważasz, że Twoja kobieta przestaje w siebie wierzyć. W Twoich oczach nadal jest piękna oraz wyjątkowa, zwłaszcza w zmysłowej bieliźnie, jednak ona się nie czuje ponętnie. Dobrym rozwiązaniem okaże się sprawienie prezentu, którym będą feromony. Zapewne zastanawiasz się teraz które perfumy mają feromony. Na rynku jest bardzo dużo perfum z feromonami jednakże warto wybierać jedynie te najlepsze.

Cenieni lekarze seksuolodzy sporządzili zestawienie w oparciu o wyniki badań. W badaniach tych udział mogły wziąć kobiety, które odczuwają od dłuższego czasu pogorszenie nastroju, które nie czują się atrakcyjne od jakiegoś czasu we własnych oczach, ponadto zaproszono również grono panów. Wszyscy badani byli stanu wolnego, zadeklarowali, że są gotowi na wejście w nowe relacje, o ile pojawi się chemia. Co się okazało? Feromony rzeczywiście działają oraz są perfumy, które przyciągają mężczyzn. W trakcie badań lekarze seksuolodzy dążyli do tego, by wykazać, czy feromony działają, dlatego poproszono panie by na czas eksperymentu ubierały się skromnie. Chodziło o to, żeby nie zaistniało podejrzenie, że za męskim zainteresowaniem płcią piękną stoi seksowna kreacja, nie zaś feromony. Okazało się, że na rynku można znaleźć perfumy, które podniecają mężczyzn. Seksuolodzy pytali panów jak czują, co sprawia, że odczuli pożądanie oraz podniecenie. Mężczyźni, wiedząc, że badanie jest w pełni anonimowe nie obawiali się wyrażać swoich opinii, przedstawiać swojego punktu widzenia. Panowie podkreślali, że oczarował ich świeży zapach, który jest przez nich kojarzony z kobiecością. Panowie stwierdzili, że zapach kobiecości zawrócił im w głowach i oszołomił tak mocno, że zaczęli czuć silne pożądanie. Panowie przyciągnięci doskonałym zapachem zaczęli odbierać kobiety jako słodkie, warte grzechu.

Zastanawiałeś się zapewne nad tym – perfumy z feromonami co to jest, dlaczego zapach odgrywa aż tak istotną rolę? Pomimo faktu, że mężczyźni są wzrokowcami, i przyciągają ich panie, które są ponętne, nie chodzi jedynie o to. Okazało się, że panie które są uważane za szczególnie urodziwe jednak ich zapach nie jest przez mężczyzn akceptowalny, jest mdły, nie potrafią przez dłuższy czas utrzymać przy sobie partnera. Z drugiej strony, panie, które uważane są za średniej urody jednakże, które przy okazji pięknie pachną nie narzekają na zainteresowanie z męskiej strony, mają też w przeważającej mierze stałych partnerów, z którymi tworzą szczęśliwe, spełnione związki.

Które perfumy z feromonami uważane są za te najlepsze?

Wyniki badania zachęciły panie, by odważniej sięgnąć po perfumy z feromonami. Panowie, którzy brali udział w badaniach również zadecydowali, że będą swym partnerkom sprawiać prezenty w postaci perfum z feromonami. Badani podziękowali prowadzącym za otworzenie oczu na wiele nowych spraw, które wcześniej dość często lekceważyli bądź których nie byli do końca świadomi. Po zakończeniu serii badań padło pytanie o perfumy z feromonami, które działały szczególne mocno, po których zastosowaniu mężczyźni nie mogli oprzeć się paniom. Seksuolodzy podali, że gama perfum, które były testowane podczas badań jest do znalezienia przez Internet na stronie swiat-doznan.pl. Panie były usatysfakcjonowane, gdyż podano im również link do perfum z męskimi kosmetykami, które sprawiały, że w obecności mężczyzn miękły im kolana  passion for him perfumy – swiat-doznan.pl.  W podsumowaniu, w badaniu zaznaczyli, że poczuli, iż seks od teraz będzie znacznie lepszy i nie mogą się doczekać wspaniałych orgazmów, które będą tym lepsze, że poprzedzone dawką niezwykle mocnych podniecających onieśmielających zapachów