Proces dezynfekcji za pomocą bramek dezynfekcyjnych

W związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, niezbędne stało się opracowanie rozwiązań, które umożliwiłyby sprawną i skuteczną dezynfekcję w miejscach dużego ruchu, np. w urzędach czy na lotniskach. Takim rozwiązaniem są bramki dezynfekcyjne, czyli bezobsługowe urządzenia, które można postawić przy wejściu do budynku. Dzięki temu w prosty sposób skutecznie ograniczysz rozpowszechnianie COVID-19, a tym samym zadbasz o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Jeden krok dzieli cię od skutecznej dezynfekcji

Jak zatem działają bramki dezynfekcyjne? Po pierwsze są one w 100% bezpieczne dla Twojego zdrowia, odzieży czy bagażu. Bramka do dezynfekcji ludzi to automatyczne, inteligentne urządzenie umożliwiające skuteczną dezynfekcję w miejscach wzmożonego ruchu, dlatego że cały proces trwa około 5 sekund. Musisz przyznać, że to krótki czas w porównaniu z korzyściami, jakie można osiągnąć. Dzięki temu wynikowi w ciągu jednej godziny można zdezynfekować około 700 osób. Bramki dezynfekcyjne uruchamiają się automatycznie i rozpylają w swoim obrębie delikatną mgiełkę.

Fotokomórka uruchamia dyszę, które połączone są z pojemnikiem z płynem odkażającym. Po chwili osoba, która znajdzie się w polu działania wspomnianej komórki, zostanie skutecznie zdezynfekowana. Co istotne, mgiełka jest naprawdę delikatna, dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że Twoja odzież lub bagaż zamokną – nic takiego się nie stanie. Bramka dezynfekcyjna działa głównie na:

  • odzież wierzchnią
  • przenoszone akcesoria
  • skórę osób, które przechodzą przez urządzenie

Jeżeli jesteś zainteresowany dokładniejszym działaniem bramek dezynfekcyjnych, sprawdź ofertę firmy Compensus. Bramki wykonane ze stali nierdzewnej świetnie sprawdzą się w wielu miejscach przestrzeni publicznej, takich jak biura, urzędy, lotniska, galerie handlowe, szpitale czy obiekty sportowe.

Bramka do dezynfekcji ludzi sprawdzi się w każdym miejscu!

Bramki dezynfekcyjne to urządzenie automatyczne i praktycznie bezobsługowe, które możesz postawić w dowolnym miejscu. Umożliwi to pełną dezynfekcję wszystkich osób wchodzących lub wychodzących z budynku. Bramka wykorzystuje płyn o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych, który jest naprawdę wydajny, ponieważ zbiornik mieści w sobie aż 25 litrów produktu. Płyn do dezynfekcji nie ma zapachu, jest bezbarwny i całkowicie bezpieczny dla skóry, dlatego nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Środek ten nie powoduje podrażnień oczu ani dróg oddechowych, a także nie podrażnia skóry.

Bramki do dezynfekcji – zalety

Postawienie bramki do dezynfekcji przed wejściem to budynku to prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu zmniejszysz ryzyko oddziaływania wirusów. Automatyczne urządzenie i szybki proces dezynfekcji to zalety tego rozwiązania, które pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i bliskich.