Kategorie
Uncategorized

Po jakim czasie widać efekty lipolasera?

Dzisiejsza technologia umożliwia nam skuteczne i wygodne modelowanie sylwetki oraz poprawianie wyglądu za pomocą wielu nieinwazyjnych metod. Chętnie sięgają po nie osoby w różnym wieku, bez względu na płeć czy rozmiar. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest lipolaser. Opole to miasto, w którym możemy się oddać w ręce profesjonalistów i to w korzystnej cenie.

Czym jest lipolaser? Opole

Wiele zabiegów medycyny estetycznej opiera swoje działanie na właściwościach temperatur – nie inaczej jest z lipolaserem, który nazywa się również laserem zimnym. Emituje on falę o odpowiedniej długości, dzięki czemu przenika ona wgłąb skóry i oddziałuje na tkankę tłuszczową. Doprowadza do rozłożenia zawartych w niej trójglicerydów na glicerol oraz wolne kwasy tłuszczowe, które następnie są metabolizowane i usuwane z organizmu.

Co ważne, wykonanie zabiegu lipolaserem w Opolu jest bezinwazyjne i bezbolesne, a ponadto bezpieczne, ponieważ laser nie uszkadza innych tkanek niż tłuszczowe. Można przeprowadzić go między innymi na brzuchu, ramionach, twarzy, pośladkach czy udach. Doskonale radzi sobie z usuwaniem podwójnego podbródka oraz modelowaniem sylwetki. Zabieg trwa od nawet 10 do 45 minut – jest to uzależnione od wielkości obszaru zabiegowego oraz indywidualnej reakcji organizmu.

Lipolaser w Opolu – jakich efektów można się spodziewać?

Poddanie się zabiegowi z wykorzystaniem lipolasera w Opolu pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit, a także poprawić jędrność skóry i krążenie. Należy jednak pamiętać, że to, jak satysfakcjonujące będą efekty, zależy od indywidualnych predyspozycji danej osoby. Przyjmuje się jednak, że dla uzyskania optymalnych rezultatów należy poddać się 6 seriom, przy czym jedna sesja to koszt wahający się w granicach od 150 do 350 złotych.

Co ważne, możemy wspomóc działanie lipolasera, stosując po zabiegu lekką dietę, angażując się w aktywność fizyczną oraz przyjmując dużą ilość płynów. Dzięki temu pozbędziemy się ryzyka wystąpienia efektu jojo, a także zadbamy o nasze zdrowie i samopoczucie, zapobiegając powstawaniu zatorów w układzie limfatycznym.

Jeżeli poddamy się zabiegom w zalecanej dla nas ilości (najczęściej 6), ostateczny rezultat zaobserwujemy około 3-4 tygodnie po zakończeniu kuracji.

Kiedy warto, a kiedy nie, zdecydować się na lipolaser? Opole

Z zabiegu lipolaserem chętnie korzystają osoby w różnym wieku, o różnej płci, wadze czy sylwetce. Jak w każdym przypadku istnieją jednak przeciwwskazania do jego wykonania. Wśród nich należy wymienić ciążę i karmienie piersią, choroby nowotworowe, atopowe zapalenie skóry, cukrzycę, epilepsję, otarcia oraz rany, opryszczkę, leczenie sterydowe, choroby skóry, menstruację, rozrusznik serca czy nadciśnienie tętnicze. Zawsze warto skonsultować decyzję o poddanie się zabiegowi z lekarzem oraz osobą go wykonującą. Lipolaser w Opolu to skuteczne rozwiązanie na nadmiar tkanki tłuszczowej, które cieszy się niegasnącą popularnością ze względu na swoje liczne zalety i przystępność cenową.